Blog - Vybavenie - Karabinky

Detailná ukážka popruhu Double na dlhú zbraň od výrobcu Helikon-Tex, ktorý prichádza aj s dvojicou adaptérov pre jednoduchšie pripojenie popruhu na zbraň.

3ks set karabíniek od švédskej tnačky Wildo u nás prešiel aj menším testom s kovovou krabicou od munície.
Karabínky prichádzajú v sete 3ks, pričom 1ks je vo veľkosti L a má nosnosť až do 50kg, 2ks sú veľkosti M s nosnosťou do 35kg.

použité produkty

Ukážka čiernej verzie peňaženky MultiTool od značky Nite Ize v ktorej uvidíte aj praktické využitie s kartami a bankovkami.
Nite Ize MultiTool peňaženka je vhodným riešením ak potrebujete nosiť menej dokladov a peňazí, no zároveň chcete mať pri sebe aj viacúčelový nástroj.

Krátka ukážka karabín Special Ops od britskej značky Viper Tactical, v ktorej uvidíte nielen karabínky samotné, ale aj ich možnosť uchytenia na molle či iné popruhy.

Krátka ukážka setu dvoch kusov karabín, vyrobených z ABS plastu. Karabíny nie sú určená na lezenie, ale majú všestranné využitie a nízku hmotnosť.

Pozrite si toto krátke video porovnanie staršieho typu Lanyard 2.0 s novým Lanyard Single Point od gréckej značky Pentagon.

Video ukážka s podrobným popisom plastových karabiniek ABS od výrobcu Miltec.

použité produkty

Taktický jednobodový bungee popruh Lanyard je vhodný pre profesionálne využitie, rovnako dobre ale poslúži aj na airsoft či paintball.