Kanon 45L Pentagon

Farba: Black

  • Kód produktu: PEN-002418
  • Hmotnosť produktu: 0,4400kg
38,90 € Cena s DPH

Popis produktu

Materiál: 100% Polyester 210T Ripstop WR (vodeodolný)

Ľahká cestovná taška Kanon 45L od gréckej značky Pentagon, prichádza v sete s menšou kapsičkou. Celkový objem 45L poskytuje dostatočný priestor na pohodlné zbalenie Vašich vecí či už na dovolenku alebo do fitness centra.

Súčasťou je aj menšia kapsička (viď foto), ktorá slúži ako obal na tašku Kanon 45L ale je možné ju využiť aj ako toaletnú kapsu či na uloženie menších predmetov. Hlavná časť kapsičky má rozmer 24 x 13 x 7,5 cm a otvára sa pomocou zipsu YKK®. Po oboch stranách sa nachádzajú menšie vrecká, taktiež uzatvárané zipsom.

Samotná taška Kanon má valcový tvar a je určená primárne na nosenie cez rameno či v ruke. Nosný popruh je plne dĺžkovo nastaviteľný v rozmedzí 75 až 135 cm, pričom jeho šírka je 5 cm. Popruh je ukonečný na oboch koncoch plastovými rotačnými sponami, ktoré zvyšujú komfort pri nosení.

Taška má aj dvojicu vreciek, vonkajšie vrecko sa zatvára zipsom a jeho rozmer je cca. 18 x 19 cm. Druhé vrecko sa nachádza na rovnakom mieste avšak z vnútornej strany a je čiastočne uzatvárané elastickou gumičkou v hornej časti. Rozmer vnútorného vrecka je taktiež cca. 18 x 19 cm.

Pentagon Kanon 45L disponuje aj rukoväťou pre ľahšie prenášanie v hornej časti a ďalšou rukoväťou na bočnej strane.

Parametre:
Hmotnosť tašky: 355 g
Hmotnosť kapsy: 75g
Objem: 45L
Rozmer: 50 x 30 x 30 cm
Zipsy: YKK®
Plast: UTX-Flex®

Priestranná cestovná taška Kanon, ktorej súčasťou je aj organizér (toaletná kapsička). Vo prezentačnom videu si môžete pozrieť využitie a tiež kvalitatívne prevedenie tohto skvelého produktu. Rozmer: 50 x 30 x 30 cm, objem 45L+ Zipsy: YKK® Plast: UTX-Flex®

Detailná ukážka cestovnej tašky Kanon 45L od gréckej značky Pentagon, v ktorej uvidíte nielen dizajn ale aj objemové možnosti tohto modelu.
Kanon 45L prichádza v balení spolu s menšou toaletnou kapsou, ktorá slúži nielen na menšie predmety ale aj ako obal pre tašku samotnú.