Permanent WATER-GUARD® 284ml Impregnating Spray, ATSKO

Farba: transparent

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: ATS-000793
  • Hmotnosť produktu: 0,3500kg
13,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Microsoft.AspNetCore.Mvc.Localization.LocalizedHtmlString

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Objem: 284 ml (ekologický rozprašovač - hnací plyn CO2)

Sprej Permanent Warter Guard od výrobcu ATSKO je fluorokarbonová impregnácia na báze vody na oblečenie, stany, spacáky a pod. Nanesením sa obnoví vodeodolnosť materiálu, zvýši sa odolnosť voči nečistotám a pritom všetkom si zachová priedušnosť. Výrobca uvádza, že správny postup pri nanesení impregnácie odolá až 25 praniam. Zabraňuje tvorbe škvŕn zo soli, špiny a blata.

Impregnácia na všetky typy syntetických aj zmesových tkanín (polyester, mikrovlákna, nylon, polyamid, dakron, polypropylén, umelý hodváb, flísové textílie, laminované a záterové tkaniny). Odskúšaná je aj vysoká účinnosť na bavlnených tkaninách. Obnovuje spomínanú vodoodpudivú úpravu vonkajšej vrstvy pri všetkých vodoodpudivých a nepremokavých / priedušných systémoch ako je Gore-Tex ®, BlocVent®, Climatic®, eVENT® ®, HyVent ®, Gelanots®, Entrant a pod. Prípravok je úplne bezpečný pre ošetrenie výrobkov s izolačnou výplňou (perie, syntetické vlákna).

POUŽITIE: textília musí byť pred nanesením čistá a bez zbytkov pracích prostriedkov. Nanáša sa nástrekom na vlhkú textíliu až kým nie je na materiáli rovnomerne nanesený. Nechajte vyschnúť na vzduchu. Následne aktivujete účinnosť prežehlením (len materiály, ktoré žehliť môžete), v sušičke na prádlo, alebo sušením vonku na slnku v teplom letnom období (polymerizácie energiou absorbovaného UV žiarenie). Pri použití na prírodné savé materiály je vhodné ešte druhé nanesenie prípravku.

- prípravok neobsahuje žiadne rozpúšťadlá, silikóny, vosky alebo tuky.
- nástreková aplikácia zabezpečí, že možno prípravok naniesť len z vonkajšej strany oblečenia.
- je po zosieťovaniu odolný voči praniu v prípravku Sport-Wash®, firma ATSKO zaručuje účinnosť impregnácie aj po 25 pracích cykloch.
- je úplne bez zápachu.
* Ekologický rozprašovač.

Made in USA