Izolácia závesnej postele Cocoon olivová, Snugpak

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: SNU-000815
  • Hmotnosť produktu: 1,9500kg
84,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Insulating layer for hanging beds from British brand Snugpak , which resembles a banana peel. This insulation surrounds the entire hanging bed and keeps it warm while still allowing the sleeping bag to be used at the same time, allowing comfort even at very low temperatures. Micro Diamond outer material is water and wind resistant, increasing comfort in bad weather. Travelsoft ™ insulation holds a large volume of air, creating a sort of protective atmosphere around the bed.

The middle of the insulation layer is fitted with a two-way zipper , thanks to which you can easily switch on the inside. On both ends we find elastic bands designed for attaching the insulation to the hanging bed. On the inside of the insulating layer we also find a zippered pocket for smaller things, documents or a telephone.

The insulation comes in a practical compression package.

Outer material: Micro Diamond (100% Polyester)
Lining: Antibacterial Paratex (100% Polyester)
Insulation: Travelsoft ™ (100% Polyester)
Weight: 1950 g
Size unfolded: 300 x 85 cm
Size folded: 43 x 24 cm


Izolácia pre závesné postele Snugpak Cocoon v krátkom predstavení, spolu s ďalšími časťami výstroje pre spanie v outdoore.
Cocoon pre izolačné vlastnosti využíva rovnakú technológiu dutého vlákna ako spacie vaky.

Ukážka spacieho vaku Sleeper Lite od britskej značky Snugpak, v ktorom Vám detailne opíšeme tento praktický spacák do chladných nocí.
Sleeper Lite Vám poskytne komfort do teplôt -5°C a v prípade potreby je možné ho využívať až do -10°C.

Ukážka jednoduchosti aplikácie a využitia izolácie pre závesné postele Cocoon od britskej značky Snugpak, v ktorej sa dozviete všetky podstatné informácie o tejto súčasti outdoor výbavy.
Cocoon od Snugpaku je plnený rovnakou izoláciou ako spacáky, teda dutým vláknom Isofibre.

Názorná ukážka ako zavesiť posteľ Tropical, ktorú sme doplnili izoláciou Cocoon od Snugpaku a nafukovacou karimatkou Inertia O Zone od Klymitu.

V tomto videu uvidíte rozloženie závesnej postele Tropical od Snugpaku, inštaláciu izolácie Cocoon, ako aj nafukovacej karimatky Inertia O-zone a spacáka Sleeper Lite.