Odevný asistent

Počet voľných pracovných miest: zostávajú posledné 3
Základný plat: 750 € brutto/mesiac + odmeny až do 350€ mesačne

Dátum nástupu: Ihneď

Pošlite nám životopis na email bozek.marek@monaron.com

Miesto výkonu práce: Vitanová 281
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.

Náplň práce

S nami vstúpiš do sveta módy, zistíš aké sú aktuálne trendy a naučíme ťa ušiť oblečenie od začiatku až do konca.

Ponúkané výhody

Stabilná práca s možnosťou ďalšieho finančného ohodnotenia
Neformálna pracovná atmosféra v príjemnom kolektíve
Možnosť podielať sa na tvorbe oblečenia, ktoré si každý rok oblečie viac ako 100 000 zákazníkov
Práca s kvalitnými látkami, ktoré sú vyrábané na zákazku
Školenie v oblasti šitia, ktoré budeš mať úplne zadarmo v našej firme
Moderné priestory

Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie: Nižšie stredné vzdelanie s maturitou
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Ďalšie požiadavky:

Hľadáme osobu, ktorá je ochotná učiť sa nové veci. Za posledné 3 mesiace sme zaučili už viac ako 20 ľudí. Hľadáme posledných ľudí, nepremeškaj svoju šancu a priadaj sa k nám.

Ak Ťa táto pracovná ponuka zaujala, budeme radi, ak nám zašleš životopis na email bozek.marek@monaron.com a dozvieme sa o Tebe viac.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše životopisy budeme starostlivo posudzovať. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.