Šička / Krajčírka

Počet voľných pracovných miest: 3
Základný plat: 900 € brutto/mesiac + ďalší bonus až do výšky 100 €

Dátum nástupu: 1. 7. 2021
Termín výberového konania: 16. 6. 2021 priamo vo firme vo Vitanovej
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas

Kontaktujte nás prosím na email bozek.marek@monaron.com
Pre viac detailov ohľadom práce sa informujte na 0914 275 246 (Marek Bôžek)

Miesto výkonu práce: Vitanová 281

Náplň (druh) práce:

Šitie odevov a doplnkov podľa hotových strihov
Šitie na všetkých typoch šijacích strojov - prevažne z úpletového materiálu (tepláky, mikiny, tričká ...)

Ponúkané výhody

stabilná práca v príjemnom prostredí - nové priestory
finančný bonus za kvalitu
finančný bonus za dochádzku
príspevok na cestovné v prípade, že ste z iného okresu ako TS

Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 7:30 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie: Nižšie stredné odborné vzdelanie
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky ( prípadne sa nám ozvite ak aj máte šitie ako hobby)

Ak Ťa táto pracovná ponuka zaujala, budeme radi, ak nám zašleš životopis na email bozek.marek@monaron.com a dozvieme sa o Tebe viac.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše životopisy budeme starostlivo posudzovať. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.