Messenger

Farba: coyote

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: PEN-000494
  • Hmotnosť produktu: 0,4000kg
23,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Kapsa Messenger od Pentagonu® vhodná pre nosenie vecí bežnej potreby. Táto kapsa môže slúžiť aj ako základ na EDC výbavu. Je vyrobená z odolného 640D Polyesteru v kombinácii so zipsom YKK®. Všetky plastové časti sú vyrobené z plastu Duraflex® od spoločnosti WooJin®.  

Messenger má bohaté vnútorné členenie, ktoré umožňuje prehľadnejšie usporiadanie vecí, uložených v kapse. Predná strana je pokrytá molle systémom umiestneným na materiále Hypalon, ktorý sa využíva pri výrobe vznášadiel. Kapsa sa uzatvára pomocou menšej plastovej spony, vyrobenej taktiež z odolného plastu Duraflex®. Nosný popruh je plne dĺžkovo nastaviteľný.

Kapsa sa otvára rozopnutím plastovej spony, následne sa nám naskytne pohľad na najčlenitejšie oddelenie, ktoré obsiahne šesť kreditných kariet či plastových preukazov. Nájdeme tu aj plastový háčik na uchytenie kľúčov a elastické popruhy pre písacie potreby. Za touto časťou sa nachádza samostatné oddelenie, ktoré sa zatvára kovovým cvokom v hornej časti. 

Hlavná časť sa zatvára dvojicou zipsov a vo vnútri sa nachádza jedno oddelenie, vo vrchnej časti čiastočne utiahnuté gumičkou. V zadnej časti, je vložené polstrovanie (cca.5 mm hrubé).  Na zadnej strane kapsy nájdete ešte jedno otvorené oddelenie, je to polstrované aj v smere k telu a to približne troma milimetrami.

Materiál: 640 Denier Polyester
Zips: YKK®
Plast: Duraflex® by WooJin®
Rozmer: 20 x 23 x 5,5 cm
Hmotnosť: 400g