SPEEDMIN, Pentagon

Farba: coyote

  • Kód produktu: PEN-000589
  • Hmotnosť produktu: 0,1400kg
14,90 € Cena s DPH

Popis produktu

Malá kapsička Speedmin od Pentagonu® na nosenie predmetov každodennej potreby. Vhodná aj na vytvorenie KPZ či EDC výbavy. Vďaka molle úchytu je široko využiteľná, navyše vďaka kvalitným zipsom YKK® a materiálu 640 Denier Polyester je dostatočne odolná aj pre profesionálne použitie.

Na prednej strane nájdeme priečinok na mobilný telefón, ktorý má elastický bok, vďaka čomu sa pomerne ľahko prispôsobí Vášmu telefónu či iným ziariadeniam. Zapína sa elastickým pásom, na ktorom je suchý zips. Rovnako na prednej strane nájdeme aj jeden menší oddiel na písacie potreby.

Vnútorné členenie je pomerne jednoduché, avšak maximálne účelné. Nájdeme tu jedno oddelenie, ktoré pozostáva zo sieťkovaného materiálu ako aj dvojicu ďalších oddelení, z ktorých jedno je širšie (8 cm šírka) a jedno užšie (2,5 cm šírka). Súčasťou vnútra je aj plastový háčik, na uchytenie kľúčov či noža.

Celú zadnú stranu pokrýva molle systém, vhodný na prichytenie kapsičky či už na mollé platformu, vestu či ruksak ale aj na opasok. Medzi molle uchytením a hlavnou časťou kapsičky je pomerne silné polstrovanie.

Materiál: 640D Polyester
Zips: YKK®
Hmotnosť: 140 g
Rozmer: 11,5 x 16,5 x 4,5 cm
Vonkajšie vrecko na telefón: 14,8 x 7 cm
Uchytenie: molle / opasok

Pozrite si detaily kapsičky Speedmin od Pentagonu, vhodnej na molle systém či opasok. Uvidíte kapsu zo všetkych strán a získate tak lepšiu predstavu o možnostiach jej využitia.
Ukážka menšej kapsy Speedmin od Pentagonu, v ktorej uvidíte nielen materiálové zloženie ale aj dizajnové riešenie. Kapsu navrhli a vyrábajú v spoločnosti Pentagon, tradične vo vysokej kvalite.