Protectors Helikon-Tex

Farba: Black

  • Kód produktu: HE-504JA
  • Hmotnosť produktu: 0,1000kg
11,90 € Cena s DPH

Popis produktu

Materiál: 100% Neoprén
Hmotnosť: ca. 45 g

Univerzálne neoprénove chrániče (ochranné vložky) na kolená a lakte od výrobcu Helikon-Tex. Sú vyrobené zo 6mm hrubého neoprénu. Tvar je univerzálny. Na zadnej strane obalu sú šablóny pre rôzne strihy: SFU, CPU, TCU, ACU, USM, alebo UTP. Pre rôzne strihy nohavíc a blúz je nutné vystrihnúť si chrániče podľa šablóny na zadnej strane obalu. Dajú sa použiť ako kolenačky, alebo "lakťovky".

Neoprénove chrániče do nohavíc, alebo blúzy vhodné na bežné nosenie, na strelnicu, horolezectvo, turistiku, alebo iné taktické využitie. Vďaka ich hrúbke a dômyselnému strihu ich nie je takmer vôbec vidieť.

Detailný náhľad na vložné neoprénové chrániče od značiek Helikon-Tex a Direct Action, ktoré môžete použiť v nohaviciach, blúzach či taktických tričkách.
Chrániče sú vyrobené zo 6mm hrubého neoprénu, vďaka čomu tlmia nárazy a prispievajú k ochranu Vašich kolien či lakťov.

Ukážka kompatibility vložných chráničov kolien a lakťov

Neoprénové chrániče sú výbornou alternatívou pre civilné nosenie. Ak chcete aktívne využívať všetky možnosti svojich nohavíc a pritom nezvbudzovať pozornosť, neoprénové chrániče sú ten pravý spôsob pre Vás.
6mm hrubé vložné neoprénové chrániče sa dajú prispôsobiť pre všetky typy uniforiem od Helikon-Texu. Jednoduché a nenápadné riešenie ako si chrániť kĺby.