Elox 0.85L, Helikon-Tex

Farba: Black

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: HE-504DD
  • Hmotnosť produktu: 0,1750kg
16,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Materiál: Tvrdý eloxovaný hliník

Veľký táborový "bushcraftový" pohár, ktorý je vyrobený z tvrdého eloxovaného hliníka. Je ľahký a zároveň odolný. Hrnček má priemer o troška väčší, ako 1L fľaša Nalgene, aby ste si mohli ohrievať nápoj vo fľaši aj pomocou ohňa. Súčasťou pohára je aj veko.

Pohár KEMPING má objem 0,85L. Má skladacie rukoväte, aby v batohu zaberal čo najmenej miesta.

Parametre:
Objem: 0,85L
Priemer (ø): 9,5cm
Výška: 12,5cm
Hmotnosť: 175g


Krátka ukážka skladacej piecky Mini od značky 4Heat, v ktorej uvidíte aj rýchlosť a jednoduchosť jej zloženia.

Piecka Mini váži aj s látkovým obalom len 130g a vďaka kompaktným rozmerom je vhodná na nosenie trebárs aj v EDC výbave.

Krátka detailná ukážka kempingového pohára od Helikon-Texu s celkovým objemom 0,85L. V ukážke pri plnom rozlíšení uvidíte dokonca štruktúru materiálu, v tomto prípade anodizovaného hliníka.
Kemping Pohár je veľmi ľahký, nakoľko ide o "Elox" teda - eloxovaný či anodizovaný hliník. Tento materiál je veľmi tvrdý a odolný voči poškodeniu.

Výrobca Helikon-Tex pripravil krátke prezentačné video s kempingovým pohárom 0,85L z eloxovaného hliníka.
Kemping pohár má objem 0,85 a praktickú sklopnú rukoväť, pre ľahšiu manipuláciu na ohni.

Krátka video ukážka praktického a odolného kemping pohára od Helikon-Texu, v ktorej uvidíte pohár priamo pri použití v prírode.
Kemping pohár je vyrobený z odolného eloxovaného hliníka a má celkový objem 0,85L , navyše prichádza v jednoduchom sieťkovom obale.

Dvojica praktických súčastí kempingovej kuchyne a to hrnček a čajník od Helikon-Texu. Oba sú vyrobené z hliníky s povrchovou úpravou eloxovaním.