Crafter 55L, Wisport

Farba: olive

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: WIS-000984
  • Hmotnosť produktu: 2,3000kg
179,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Microsoft.AspNetCore.Mvc.Localization.LocalizedHtmlString

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Parametre:
Materiál: 1000D Cordura®
Plasty: ITW Nexus® Duraflex®
Hmotnosť (prádzneho ruksaka): 2,3kg
Rozmer: 65 x 34 x 27 cm
Objem: 55L

Ruksak Crafter od známej značky Wisport, je vyrobený z maximálne odolného materiálu Cordura® 1000D. Všetky plastové časti, sú taktiež značkové, pochádzajú od ITW Nexus a sú z plastu Duraflex®. Crafter má objem 55L a bol špeciálne navrhnutý pre potreby špeciálnych jednotiek, čo ho radí medzi ruksaky aj pre profesionálne využitie.

V prípade že by Vám objem ruksaka nepostačoval, máte možnosť na bohatý molle systém umiestniť rôzne kapsy. Týmto spôsobom je možné zvýšiť objem až na 77,5L a to pomocou troch prídavných vreciek Raccoon 7,5L od Wisportu.

Nosný systém ruksaka Crafter je štandardný FAS+ Military (Full Adjustable System), ktorého výhodou sú dve kovové výstuže, ale aj možnosť maximálneho prispôsobenia užívateľovi. Široký bedrový pás zabezpečuje istý prenos väčšiny záťaže na panvu namiesto chrbta. Tento pás je zároveň možné kedykoľvek vybrať a použiť samostatne.

Medzi výhody ruksaka Crafter patrí aj prepacovaná, rýchlo otvoriteľná vrchná časť, čo umožňuje rýchlejší prístup k obsahu. Na rýchly prístup k veciam v ruksaku slúži aj dvojcestný zips v prednej časti, ten Vám umožní vybrať časť vybavenia bez potreby jeho úplne vybratia a následovného opätovného skladania.

Ďakujeme, že ste súčasťou Army Original. Vaše fotografie môžete poslať na adresu photo@armyoriginal.sk

Fotka od zákazníka, ktorý naplno využíva možnosti ruksaku Crafter od výrobcu Wisport.

Detailný video popis ruksakov Wisport Crafter 55L v dvoch farebných verziách, na ktoré sme pripojili viacero typov prídavných káps.
Crafter 55L je vyrobený z odolného materiálu Cordura® 1000D a využíva plastové časti ITW Nexus®.

Ruksak vo vojenskom prevedení RAL 7013 s možnosťou otváranie z hornej aj prednej časti. Viac nájdeš na fotkách vytvorených v prírode.

Záznam z Live ukážky ruksakov Crafter 55L a ich objemových možností. V tomto videu uvidíte kompletne všetky zaujímavosti, objemové možnosti či vnútorné vrecká, ktoré model Crafter 55L má.