EDC Cordura® 21L, Helikon-Tex

Farba: Multicam

  • Kód produktu: HEL-001152
  • Hmotnosť produktu: 1,1000kg
45,90 € Cena s DPH

Popis produktu

Materiál: 100% Cordura® 500D -extra pevný a oderuvzdorný
Objem: 21L
Rozmery:
31 x 46 x 15 cm (Š x V x D)
Spony: Woojin® Plastic

Ruksak EDC® nesie názov "na každodenné nosenie" či už do prírody, školy, práce a iné. Jeho objem 21L je ideálne na to postačujúci - mať po ruke vždy tie najzákladnejšie veci, ako bundu, pončo, vodu, jedlo a pod. Je to naozaj skvelý ruksak na všestranné využitie a na nosenie ťažších vecí, k čomu je prispôsobený aj nosný systém, materiál a ramenné popruhy.

EDC® ruksak je tvorený dvoma veľkými komorami. Zapínajú sa na dvojcestný YKK® zips, ktoré sú kryté chlopňou. 1. komora je vhodná na rôzne využitie. 2. komora má z jednej strany po celej ploche suchý zips a to z toho dôvodu, aby ste si ho mohli modifikovať. Helikon pre to špeciálne vyrobil
niekoľko panelov s rôznymi úchytmi na perá, baterky, zdravotnícke pomôcky, ktoré sa dajú zvlášť zakúpiť (podľa potreby). Nie sú súčasťou ruksaku. Na vrchnej časti je rukoväť na lepšie prenášanie a aj otvor na hydratačný vak. Po stranách je možné ruksak stiahnuť pomocou popruhov so zapínaním na klip. Z bočnej a prednej strany je MOLLE systém, na ktorý si môžete umiestniť rôzne kapsičky s MOLLE systémom. Z prednej strany je veclro panel (8 x 17 cm) a elastická šnúra na uchytenie bundy, karimatky a iné.

Ramenné popruhy sú polstrované, dajú sa aj rýchlejšie odopnúť v prípade potreby. Tiež sú dĺžkovo nastaviteľné. Sú na nich aj D-krúžky a v úrovni hrude aj popruh, aby zabránil popruhom padnúť z ramien. Popruh v oblasti bedier, čím sa nosenie stáva komfortnejšie. Polstrovanie na chrbte je špeciálne navrhnuté pre čo najlepšie odvetranie.

- 500D Cordura® materiál,
- anatomické ramenné popruhy,
- bedrový pás,
- MOLLE systém,
- prepracovaný nosný systém.

Ďakujeme, že ste súčasťou Army Original. Svoje fotografie môžete poslať na adresu photo@armyoriginal.sk

Fotografia zachytáva ruksak EDC® 21L Cordura v sivej farbe, rozšírený o kapsu Navtel, stredne veľký vložný organizér a viacúčelovú molle kapsu s objemom 1L od Miltecu.
Ruksak je vďaka molle systému možné rozšíriť na celkový objem takmer 30 litrov.

Univerzálny vkladací systém Helikon-Tex.

Ukážka objemu 21L ruksaka EDC od Helikon-Texu, v ktorej Vám podrobne popíšeme všetky časti a priečinky tohto modelu.
Ruksak EDC je vyrobený z odolného materiálu Cordura 500D, spolu so zipsom YKK.

Promo video z dielne Helikon-Tex k ruksaku EDC®, kde je vidieť aj jeho využitie, funkcionalitu a možnosti.