EDC Lite® 21L, Helikon-Tex

Farba: coyote

  • Kód produktu: HEL-001148
  • Hmotnosť produktu: 0,5800kg
39,90 € Cena s DPH

Popis produktu

Materiál: 100% Nylon -extra ľahký, pevný a oderuvzdorný materiál
Objem: 21 L
Rozmery:
31 x 46 x 15 cm (Š x V x D)

Ruksak EDC Lite® nesie názov "na každodenné nosenie" či už do prírody, školy, práce a iné. Jeho objem 21 L je ideálne na to postačujúci - mať po ruke vždy tie najzákladnejšie veci, ako bundu, pončo, vodu, jedlo a pod. Je to naozaj skvelý ruksak na všestranné využitie a jeho hmotnosť Vám doslova vyrazí dych, len 575 g. A to vďaka použitému materiálu nylon, ktorý dokáže skĺbiť, extrémnu ľahkosť s pevnosťou a oderuvzdornosťou.

EDC Lite® ruksak je tvorený dvoma veľkými komorami. Zapínajú sa na dvojcestný YKK® zips, ktoré sú kryté chlopňou. 1. komora je vhodná na rôzne využitie. 2. komora má z jednej strany po celej ploche suchý zips a to z toho dôvodu, aby ste si ho mohli modifikovať. Helikon pre to špeciálne vyrobil niekoľko panelov s rôznymi úchytmi na perá, baterky, zdravotnícke pomôcky, ktoré sa dajú zvlášť zakúpiť (podľa potreby). Nie sú súčasťou ruksaku. Na vrchnej časti je rukoväť na lepšie prenášanie a aj otvor na hydratačný vak. Po stranách je možné ruksak stiahnuť pomocou popruhov so zapínaním na klip. Po stranách dole sú elastické sieťkované vrecká na uchytenie fľaše a pod. Z prednej strany je veclro panel (8 x 17 cm) a elastická šnúra na uchytenie bundy, karimatky a iné.

Ramenné popruhy sú polstrované, dajú sa aj rýchlejšie odopnúť v prípade potreby. Tiež sú dĺžkovo nastaviteľné. Sú na nich aj D-krúžky a v úrovni hrude aj popruh, aby zabránil popruhom padnúť z ramien.

- ľahká a jednoduchá konštrukcia,
- nylonová textília s ripstop úpravou,
- velcro ID panel
- pohodlný nosný systém,
- anatomické ramenné popruhy.

Ďakujeme, že ste súčasťou Army Original. Vaše fotografie môžete poslať na adresu photo@armyoriginal.sk

Univerzálny vkladací systém Helikon-Tex.

Ukážka rôznych farebných verzií ruksaka EDC Lite® 21L od Helikon-Texu, ktorá Vám prinesie detialný pohľad nielen na farby ale aj dizajnové prvky.
EDC Lite® je ľahký ruksak vyrrobený z Ripstop Nylonu, vďaka čomu je dostatočne odolný pri zachovaní hmotnosti len 575g.

Kompletný video popis ľahkého ruksaka EDC Lite® 21L od značky Helikon-Tex, v ktorej uvidíte objemové možnosti ale aj dizajnové prvky ruksaka.
EDC Lite® 21L je vyrobený z odolného a ľahkého Nylonu, v kombinácii s kvalitným YKK zipsom.

Akčná fotografia z dielne Helikonu, ako je možné ruksak využiť. Ide o skvelý ľahký a praktický ruksak, ktorý si môžete prispôsobiť na vaše aktivity.

Promo video z dielne Helikon-Tex k ruksaku EDC Lite®, kde je vidieť aj jeho využitie a funkcionalitu.

Pár detailných fotografií z dielne Helikonu k ruksaku EDC Lite® 21L Nylon, ktorý je extra ľahký a odolný, má modulárny systém, vďaka čomu si viete poskladať ruksak na vaše využitie.

*doplnky na fotografiách (fľaša, zásobník, organizér,...) nie sú súčasťou produktu, ide o promo fotografie.