Sleeping Bag Defense 1 -12 ° C RAL7013, Carinthia

Farba: RAL7013

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: CAR-000444
  • Hmotnosť produktu: 1,4000kg
129,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Microsoft.AspNetCore.Mvc.Localization.LocalizedHtmlString

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Materiál:
Izolácia: G-LOFT ISO+ duté vlákno (600g)
Vonkajší materiál: Shellproof (100% Polyamidové mikrovlákno)
Vnútorné obloženie: Shelltrans (100% Polyamidové mikrovlákno)
Hmotnosť: 1200 g

Rozmery:
Vhodný na postavu do 200 cm
Poskladaný má: šírku 18cm / Ø28 cm

Spací vak Defence 1 je ľahký spací vak s mimoriadne malými rozmermi a minimálnou hmotnosťou. Je vhodný skôr ako letný spacák, prípadne na prechodné obdobie. Plášť voľne zapadá nad vnútornú konštrukciu a poskytuje ďalšiu vrstvu izolácie bez studených švov a iných spojov. Táto konštrukcia zaisťuje rezervu tepla pre chladné, hmlisté noci. Počas teplejšieho počasia môže byť spodná časť otvorená obojsmerným zipsom, čím sa zaistí vetranie. Zips nie je blokovaný, takže sa môžete rýchlo a ľahko dostať von zo spacieho vaku.

Použité technológie:

Výplň G-LOFT plus: vyrobená z vysoko kvalitných dvojzložkových polymérov. Štruktúra výplne G-loft je v skutočnosti v mnohých smeroch podobná vysoko kvalitnému husaciemu páperiu. Trojrozmerné zvlnenie zaisťuje maximálnu elasticitu a mäkký povrch.

Tvar pripominajúci múmiu: tu zohrávajú veľkostné, váhové a tepelné kritériá najdôležitejšiu úlohu. Zúžená nožná časť znižuje váhu a veľkost spacáku. Hlavnou výhodou je však to, že je od kolien dole postupne stále menej vnútorného priestoru, čo umožňuje lepšie zahriatie a zlepšuje tepelný komfort. Nožná časť by nemala byt tak malá, aby chodidlá \"pretláčali\" izolačné vrstvy. Ako ideálny sa osvedčil lichobežníkový tvar.

Lichobežníková nožná časť: skúsenosti ukázali, že lichobežníkový strih poskytuje v normálnej spánkovej polohe maximálny priestor pre chodidlá. Nedotýkajú sa tak izolačnej vrstvy, takže nedochádza k vzniku studených miest. Tento strih taktiež poskytuje miesto na uskladnenie náhradného oblečenia.

Thermoflect: zvyšuje schopnosť spacieho vaku udržať teplo asi o 11 %. Thermoflect je riešením k zníženiu straty tepla vyžarovaného ľudským telom. Je to ultraľahká, pružná a priedušná textília s jedinečnou schopnosťou odrážať telesné teplo.

Jednoduchá vrstva, ktorá nie je prešívaná: v tejto ľahkej konštrukcii je vonkajší obal voľne pripevnený (bez spojov). G-LOFT ISO + náplň je prešívaná. V dôsledku toho sa vytvorí vzduchová medzera medzi prešívanou izolačnou vrstvou a vonkajším plášťom, tým sa nevytvárajú žiadne "studené" švy.

Dvojcestný zips: všetky armádne spacáky Carinthia sú vybavené dvojcestným zipsom. Jazdec na hornej strane nemá blokovanie a umožňuje rýchle a jednoduché vykĺznutie zo spacieho vaku. Jazdec dole je s blokovaním a je ideálny pre reguláciu vetrania. Dĺžka zipsu je 150 cm.

Parametre:
Komfortná teplota: +3°C
Extrémna teplota: -12°C

Praktická ukážka nepremokavého obalu Kestrel od britskej značky Highlander, ktorú sme pre Vás natočili priamo v prírode.
Kestrel je nepremokavý obal vhodný pre outdoor nadšencov poskytujúci vodný stĺpec až 5000mm.