Tactical shoes SCORPION Coyote, Pentagon

Farba: coyote

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: PG-513BA
  • Hmotnosť produktu: 1,3400kg
85,00 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Microsoft.AspNetCore.Mvc.Localization.LocalizedHtmlString

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Veľkostná tabuľka

Veľkosť EÚ veľkosť
8.5 42,5 cm
9.5 44 cm
10.5 45 cm

Popis produktu

Materiál: 1000D Nylon Cordura®, Coolmax®, Brúsená koža

Taktická obuv Scorpion v Coyote farbe od výrobcu Pentagon. Je vyrobená z kombinácie materiálov 1000D Nylon Cordura® a brúsená koža.

Vo vnútornej podšívke je Coolmax®, ktorý udrží vaše nohy v suchu pri potení a tým zabráni tvorbe baktérií, čo je hlavnou príčinou zápachu. "Medzipodrážka" je vyrobená z mäkkého EVA materiálu, ktorý tlmí nárazy, pri čom spodná časť podošvy je z odolnej gumy. Šnúrky sú vyrobené z 550 Paracord, ktorý sa používa v armáde (dlhá životnosť).

Púštne Scorpion "kanady" sú pohodlné, vzdušné, oderuvzdorné a antibakteriálne. Vhodné na airsoft, ale aj pre ľahkú, či stredne náročnú

 

Po zakúpení obuvi by sme nemali zabúdať, že aj ona potrebuje primeranú starostlivosť. Vráti Vám to v podobe dlhšej životnosti.

Tento materiál je náročnejší na čistenie. Počas všetkých týchto nižšie uvedených krokov je potrebné dávať pozor na textilnú časť, ktorá sa čistí iným spôsobom (viď nižšie **„TEXTIL“). Čistenie brúsenej kože by sme rozdelili do troch krokov:

1. Čistenie: ak je obuv znečistená hlinou,... najskôr necháme vyschnúť. Následne špeciálnou kefkou na to určenou zotrieme všetku nečistotu (jemne, nie príliš tlačiť). Keď je obuv takto pripravená, použijeme:
a) buď čistiaci prostriedok so špeciálnou kefkou na otvore, ktorou zbavíme brúsenú kožu všetkých nečistôt
b) alebo čistiacou penou s hubkou / kefkou na to určenú. Po čistení prostriedkom si hubku na to určenou namočíte do vody a jemne zotrite zvyšky čistiaceho prostriedku.

Potom necháme vyschnúť niekde voľne v izbe. ODPORÚČAME: niekde na vnútornej strane obuvi odskúšať čistiaci prostriedok, či je prípravok vhodný, či koža nepúšťa farbu a pod.

2. Ošetrenie: ošetrením brúsenú kožu vyživíte a rozjasníte farby. Používajú sa na to buď spreje (nanášať ca. 30cm od obuvi), alebo rôzne ošetrovacie prípravky. Následne necháme vyschnúť. Táto fáza je veľmi dôležitá, nakoľko môže dôjsť k popráskaniu a znehodnoteniu obuvi.

3. Impregnácia: tú je najlepšie vykonávať po 2. kroku (Ošetrenie) nie kedykoľvek (môžete tak zabrániť výbornej priedušnosti nubuku, čo je jeho silnou stránkou). Impregnáciu nanášame ca. 30cm od obuvi, najlepšie v exteriéri (vonku). Následne necháme vyschnúť.

**„TEXTIL“ sa na obuvi čistí ľahšie. Nečistoty nechajte zaschnúť (hlina,...). Hrubšie nečistoty vyčistite kefkou - jemnou suchou špongiou. Následne pretrite vlhkou handrou a nechajte vyschnúť.