Elpis, Pentagon

Farba: Multicam

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: PEN-002233
  • Hmotnosť produktu: 0,1100kg
19,40 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Microsoft.AspNetCore.Mvc.Localization.LocalizedHtmlString

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Materiál: Cordura® 500D / Hypalon

Viacúčelová kapsa Elpis od Pentagonu, prichádza aj vo svojej kompaktnejšej verzii a to s rozmerom 15 x 10 cm. Táto praktická molle kapsa je ideálna na nosenie predmetov každodennej potreby ako sú kľúče, peňaženka, vreckový nôž, hygienické vreckovky a iné. Elpis má na prednej strane materiál Hypalon a priamo v ňom sa nachádza laser cut molle systém, pre ďalšie rozšírenie.

Kapsa sa otvára pomocou dvojcestného YKK zipsu. Vo vnútri Elpis 15x10cm nájdete háčik na zavesenie kľúčov a dvojicu sieťových oddelení, ktoré disponujú elastickou vrchnou časťou. Zadná strana kapsy je polstrovaná približne 5mm hrubou vrstvou peny. Kompletne celú zadnú časť tvorí molle systém, ktorý slúži na uchytenie kapsy či už k veste, ruksaku či iným súčastiam výstroje.

Parametre:
Rozmer: 15 x 10 x 6,5 cm
Zipsy: YKK®
Hmotnosť: 0,11 kg

Detailný video popis ruksakov Wisport Crafter 55L v dvoch farebných verziách, na ktoré sme pripojili viacero typov prídavných káps.
Crafter 55L je vyrobený z odolného materiálu Cordura® 1000D a využíva plastové časti ITW Nexus®.

Ukážka kapsičiek Elpis v dvoch rozmeroch od Pentagon Tactical. Video Vám prinesie informácie o materiáloch, zipsoch ako aj možnostiach využitia.
Elpis sú kapsičky z materiálu Cordura v kombinácii so zipsom YKK, určené na molle systém.