General Purpose® 1.5L, Helikon-Tex

Farba: coyote

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: HEL-002100
  • Hmotnosť produktu: 0,1200kg
17,40 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Microsoft.AspNetCore.Mvc.Localization.LocalizedHtmlString

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Materiál: Cordura® 500D

Viacúčelová kapsa General Purpose Cargo® od Helikon-Texu, vyrobená z odolného a farebne stáleho materiálu Cordura® 500D, v kombinácii so zipsom YKK®. Kapsa je plne kompatibilná s MOLLE/PALS systémom, vďaka čomu sa dá ľahko pripojiť k ruksaku, taktickej veste či opasku. Predná strana kapsy General Purpose Cargo® je pokrytá molle systémom, čo umožňuje ďalšie rozšírenie.

Vnútro kapsy zo zadnej strany pokrýva suchý zips, ktorý umožňuje prichytenie rôznych modelov vložných organizérov, či kapsičiek od Helion-Texu. Na opačnej strane sa nachádza dvojica elastických popruhov, ktorými lepšie prichytíte Vaše vybavenie.

Parametre:
Zips: YKK®
Rozmery: ( výška x šírka x hĺbka)
Celkový rozmer: 17 x 12 x 6 cm
Vnútorný rozmer: 17 x 12 x 5 cm
Hmotnosť: 120g

Univerzálny vkladací systém Helikon-Tex.

Dvojica fotografíí od Helikon-Texu, ktoré zachytávajú zadnú stranu molle kapsy General Purpose Cargo Pouch® a YKK® zips, ktorým sa kapsa otvára.
General Purpose Cargo Pouch je z materiálu Cordura® 500D, ktorý sa využíva najmä na profesionálne veľkoobjemové ruksaky.

Ukážka viacúčelovej molle kapsy General Purpose Cargo Pouch® natočená priamo výrobcom Helikon-Tex. V ukážke uvidíte kapsu zo všetkých strán, ale aj niekoľko možností využitia.
General Purpose Cargo Pouch® je kvalitne spracovaná, molle kompatibilná kapsa, vyrobená z odolného materiálu Cordura® 500D.