Závesná posteľ Tropical 275x135cm olivová, Snugpak

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: SNU-000816
  • Hmotnosť produktu: 0,5900kg
45,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Extremely lightweight tropical hanging bed comes from the British brand Snugpak , is made of durable Nylon. The whole bed fits into a pocket that is firmly sewn to the bed and also serves as a cover. The bed is finished with two metal buckles , which are clamped into the enclosed reinforced handles, designed to quickly hang the bed in nature. The whole Tropical hanging bed with accessories comes in a practical zippered pocket .

Material: 100% Nylon
Weight: 590 g
Max. bed capacity: 175kg
Bed length: 2.75 m
Bed width: 1.35 m (at the widest point)
Length with mooring ropes: 4 m
Manufacturer: Snugpak


Ukážka nadrozmernej karimatky Static V Luxe od americkej značky Klymit, v ktorej uvidíte karimatku v zloženom aj rozloženom stave, ako aj umiestnenú v závesnej posteli.
Static V Luxe poskytuje dĺžku až 193cm a šírku 76,2cm a je vyrobená z odolného 75D Polyesteru.

Názorná ukážka ako zavesiť posteľ Tropical, ktorú sme doplnili izoláciou Cocoon od Snugpaku a nafukovacou karimatkou Inertia O Zone od Klymitu.

V tomto videu uvidíte rozloženie závesnej postele Tropical od Snugpaku, inštaláciu izolácie Cocoon, ako aj nafukovacej karimatky Inertia O-zone a spacáka Sleeper Lite.