Crusader Hammock Highlander

Farba: olive

  • Kód produktu: HIG-001047
  • Hmotnosť produktu: 1,1400kg
66,50 € Cena s DPH

Popis produktu

Materiál: 100% Polyamid

Závesný spací systém Crusader od Highlanderu, prichádza v praktickom sete závesnej postele s moskytiérou a celtou, na ochranu postele pred nepriazňou počasia. Crusader set váži len 1,14kg. Vodný stĺpec celty je 2000mm, čo znamená že Vás celta ochráni pri ľahšom a stredne silnom daždi.

Moskytiéra je pevne prichytená k posteli, otvára sa dvojcestným zipsom na boku. Súčasťou je aj elastická šnúra pre napnutie, tak aby ste mali dostatok priestoru medzi moskytiérou a telom.

Celta je kosoštvorcového tvaru, pre dosiahnutie čo najlepšieho prekrytia postele. Dĺžka celty (v najdlhšom bode) je 344cm a šírka celty (v najširšom mieste) je 286cm. V rohoch celty sú všité kovové krúžky, pre ľahšie uchytenie. Samozrejmosťou sú kovové kolíky a šnúry pre možnosť okamžitého použitia setu Crusader.

Parametre:
Celkový rozmer: 275 x 142
Hmotnosť: 1,14 kg
Max. nosnosť postele: 110kg
Vodný stĺpec: 2000mm
Max. dĺžka celty: 344 cm
Max. šírka celty: 286 cm

Obsah balenia: závesná posteľ, moskytiéra, celta, 2ks popruhov na upevnenie, 2 ks karabínky, závesna sada, kolíky pre uchytenie.

Ďakujeme, že ste súčasťou Army Original. Svoje fotografie môžete poslať na adresu photo@armyoriginal.sk

Ukážka rozloženia a zavesenia systému Crusader od britskej značky Highlander, ktorý pozostáva zo závesnej postele, celty a setu pre uchytenie.
Crusader je set, vyrobený pre čo najpohodlnejšie strávenie nocí v prírode pre jednotlivca. Základným materiálom je Polyamid a celková hmotnosť je len 1,14kg.