EDC SIDE BAG® Helikon-Tex

Farba: gray

  • Kód produktu: HEL-002798
  • Hmotnosť produktu: 0,5500kg
45,90 € Cena s DPH

Popis produktu

Materiál: 100% Nylon - ľahký, pevný a oderuvzdorný

Kapsa EDC Side Bag® od známej značky Helikon-Tex, prináša nové možnosti nosenie predmetov každodennej potreby. EDC Side Bag® je vyrobená z odolného materiálu Nylon v kombinácii so zipsom YKK® a plastovými časťami od WooJin®. Táto kapsa je kompatibilná s Versatile Insert System®, teda je možné používať aj vložné organizéry. Samozrejmosťou sú aj ďalšie možnosti rozšírenia, či pripojenia menších kapsičiek prostredníctvom molle/pals systému.

Parametre:
Rozmer: 30 x 28 x 13 cm
Hmotnosť: 550g
Plasty: WooJin®
Zipsy: YKK®

Krátka ukážka možností skrytého nosenia zbrane v kapse EDC Side Bag od Helikon-Texu.
Súčasťou kapsy je aj univerzálne puzdro, ktoré navyše môžete otočiť podľa potreby, nakoľko drží prostredníctvom suchého zipsu.

Detailná ukážka kapsy cez rameno EDC Side Bag od známej značky Helikon-Tex, jej objemu a jednotlivých častí, ako aj možností uchytenia.
EDC Side Bag je vyrobená z pevného a oderu vzdorného materiálu v kombinácii so zipsom YKK® a plastovými časťami WooJin®.

Kapsa EDC Side Bag v detailnej ukážke od výrobcu Helikon-Tex, ktorá Vám priblíži všetky časti, vrecká a možností tejto vydarenej kapsy na každý deň.
EDC Side Bag je určená na prenášanie vecí každodennej potreby, pričom je vyrobená z pevného a oderuvzdorného materiálu.

Niekoľko detailných fotografií kaspy EDC Side Bag od výrobcu Helikon-Tex, ktoré Vám priblížia nielen vonkajšok kapsy ale aj vnútorné časti.
Fotografie zachytávajú aj návrhy využitia kapsy EDC Side Bag, napr. v kombinácii s inými produktami.