Knee pads TSF Coyote, D3O

Farba: coyote

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: D3O-000534
  • Hmotnosť produktu: 0,1500kg
20,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Microsoft.AspNetCore.Mvc.Localization.LocalizedHtmlString

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Veľmi ľahké vyberateľné kolenné chrániče TSF Lite od D3O® vyrobené z materiálu EVA (Etylén-vinyl acetát). Tento materiál má skvelé absorbčné vlastnosti voči názarom a vibráciám. Vďaka skvelému materiálu a povrchovej úprave, ako aj vďaka ventilačným otvorom sú tieto chrániče maximálne pohodlné a je možné ich využívať naozaj všestranne.  

Umiesniť je ich možné do väčšiny nohavíc, ktoré majú vnútorné vrecká, pre skyté chrániče kolien s rozmerom  23 x 14,5 cm (najdlhšie a najširšie miesto). Využívať kolenné chrániče môžu nielen profesionáli z radov armády, polície či SBS, ale aj skauti, deti pri športe či inštalatéri a záhradníci.

Skvelý anatomický tvar zvyšuje efektivitu chráničov pri páde či náraze, zároveň nebráni nositeľovi v pohodlnom a ľahkom pohybe.

D3O® je výrobca z Veľkej Británie, zaoberajúci sa výrobou ochranných prvkov pre armádne účely (kolenné a lakťové chrániče, výplň helmy a pod.) pracovné účely (vankúšiky rukavíc, kolenné chrániče) ale aj pre rôzne športy (chrániče pre motorkárov a pod.) 

Výrobca: D3O®
Materiál: Etylén-vinyl acetát
Farba: Coyote
Model: TSF Lite
Dĺžka: 23 cm (v najdlhšom bode)
Šírka: 14,5 cm (v najširšom bode)
Hmotnosť: 150g (75g každá)