Impregnation Premium for clothing, Inproducts

Farba: Black

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: INP-001063
  • Hmotnosť produktu: 0,2400kg
15,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Microsoft.AspNetCore.Mvc.Localization.LocalizedHtmlString

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Objem: 200 ml

Impregnácia PREMIUM na outdoorové oblečenie od Inproducts je na báze nanotechnológie. Tento produkt je neoceniteľným pomocníkom pre všetkých, ktorí radi trávia čas vonku a v prírode a nezľaknú sa žiadnych rozmarov počasia. Spoľahlivo sa postará o to, aby ste na svojich cestách za dobrodružstvom, alebo v zime na svahu zostali v suchu. Táto impregnácia je špeciálne vyvinutá pre použitie na všetky outdoorové a zimné vonkajšie oblečenie a doplnky, ako sú čiapky, rukavice, a pod. Možno ju použiť aj na membránové nepremokavé systémy, ktorých vlastnosti obnovuje a zachováva.

Impregnácia sa rýchlo a jednoducho nanáša a jej najväčšou výhodou oproti konkurenčným prípravkom je úplná nezávadnosť a šetrnosť ako k životnému prostrediu, tak k ošetrovaným povrchom. Vďaka absencii akýchkoľvek agresívnych látok, pohonných plynov a rozpúšťadiel je tiež absolútne bez zápachu, čo ocení každý pri nenáročnej aplikácii v pohodlí domova.

- Chráni oblečenie pred zvlhčením a presakovaním
- Nemení prirodzenú priedušnosť ošetreného materiálu
- Špeciálne vyvinutá aj pre použitie na membránový textil
- Nemení svoje vlastnosti aj v prípade prania v práčke
- Pomáha obnovovať a zachovávať farbu materiálu, chráni pred UV žiarením

Zloženie: Produkt je zmesou viacerých látok. Prípravok je disperziou modifikovaných hybridných častíc vo vodnom roztoku. Obsahuje nanočastice kremíka. Neobsahuje látky nebezpečné pre zdravie, alebo pre vodné prostredie.

Spotreba: 25 - 100 ml / m2, v závislosti na absorpčných vlastnostiach materiálu.

Doba použiteľnosti: minimálne 2 roky od dátumu výroby.

Video, kde je ukázaný účinok impregnácie na oblečení.

Použitie: všetky druhy outdoorového oblečenia; bundy, vetrovky, kabáty, čiapky, nohavice, rukavice. Špeciálne vyvinuté aj pre použitie na membránové nepremokavé štruktúry ako Gore-Tex, Softshell, Climatonic, Gelanots, a pod., ktorých vlastnosti obnovuje a dlhodobo chráni.

Vlastnosti: poskytuje ošetreným povrchom silné hydrofóbne vlastnosti. Dlhotrvajúci ochranný efekt aj v prípade aktívneho používania a opakovaného prania. Impregnácia funguje na vodnej báze - je bezfarebná, nezapácha a je šetrná k životnému prostrediu. Rýchlo a jednoducho sa nanáša.

Návod na použitie: Nanášajte impregnáciu rovnomerným nástrekom zo vzdialenosti 10 - 20 cm. Pre 100% funkciu je potrebné aplikovať impregnáciu tak, aby sa dôkladne vsiakla do vopred vypratého materiálu zbaveného všetkých nečistôt a chemických látok. Pre kompletné utvrdenie kremíkovej ochrannej vrstvy je nutné počkať 24 hodín. Udržujte pri teplotách od 3 ° C do 30 ° C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.