POSSUM® Helikon-Tex

Farba: Various

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: HEL-002920
  • Hmotnosť produktu: 0,2000kg
27,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Microsoft.AspNetCore.Mvc.Localization.LocalizedHtmlString

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Kapsa POSSUM® od Helikon-Texu je menšou verziou kapsy Bandicoot®. Názov je opäť prevzatý zo zvieracej ríše, nakoľko Possum znamená vačica. Kapsa je vyrobená z odolného a ferebne stáleho materiálu Cordura®. Kapsu je možné nosiť okolo pásu pomocou dĺžkovo nastaviteľného popruhu, alebo je možné kapsu nasunúť priamo na opasok. Zipsy použité na kapse sú značky YKK®, ktorá sa vyznačuje výbornou kvalitou a dlhou životnosťou. 

Materiál: 100% Cordura®
Hmotnosť: 198 g
Minimálny obvod pásu: 88 cm
Maximálny obvod pásu: 130 cm
Objem: 1,5 l
Rozmery: 22 x 13 x 7 cm
Výrobca: Helikon-Tex®

Pozrite si zopár fotiek kapsy Possum® (prekl.vačica) priamo od výrobcu Helikon-Tex. jej využitie je rôzne: do mesta, na turistiku, cestovanie a ďalšie iné.

Kapsy Possum od Helikon-Texu s približným objemom 1,5L, ktoré sú určené na nosenie cez pás, prípadne priamo na opasku, sú už dostupné aj v originál Multicam vzore a sivo-čiernej civilnej verzii.
Possum kapsy sú vyrobené z odolného materiálu Cordura a prázdne vážia len 198g.

V tomto zázname z LIVE uvidíte kapsy Possum od Helikon-Texu v komplexnom náhľade. Dozviete sa potrebné parametre, rozmery a uvidíte aj všetky oddelenia kapsy.
V tomto video náhľade uvidíte všetky dizajnové prvky kapsy Possum od Helikon-Texu. Uvidíte aj možnosti uchytenia priamo na opasok ako aj nosenie pomocou odoberateľného pásu.

Pozrite si zopár fotiek kapsy Possum® (prekl.vačica) priamo od výrobcu Helikon-Tex. Kapsa je nafotená vo farbe Coyote pre lepšiu viditeľnosť detailov. Tiež sa v albume nachádza väčšia kapsa Bandicoot® tiež od výrobcu Helikon-Tex.