Kresadlo FIRESPARK, Helikon-Tex

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: HEL-000661
  • Hmotnosť produktu: 0,0500kg
17,50 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Material: Magnesium, aluminum, Paracord 550

An excellent tool for hikers, scouts and others who love nature. Light the fire with a spark from the chair using the top edge of the knife or other steel sharp object. This creates massive sparks of up to 3000 ° C. The Firespark by Helicon works even when it's wet, just wipe it a little, which is a big advantage over matches or a lighter.

The handle of the chair is aluminum , and most importantly it is hollow and is screwed open. In this area you can have eg: water disinfectant tablets, banknotes, dry sawdust, etc. At the top is attached paracord 550, which makes handling more comfortable, or you can hang the chair on the carabiner.

parameters:
Total length: 11.8 cm
Length of the drawing part: 6.8 cm
Diameter (rods): 1 cm
Weight: 50 g


Pozrite si pekné fotografie priamo od výrobcu Helikon-Tex.
Video ukážka, ako funguje kresadlo od výrobcu Helikon-Tex. Tento model sa radí do línie BUSHCRAFT. Práve spomínaný SurvivalTech pomáhal pri tvorbe dizajnu a účelu kresadla Firespark, taktiež ho v tomto videu aj predstavil.
V tomto krátkom video popise sa dozviete potrebné informácie o kresadle Firespark od Helikon-Texu. Na príprave tohto kresadla sa podieľal aj známy outdoor nadšenec Survivaltech.pl